Враховуючи вимоги діючого законодавства України та відповідно до Статуту Товариства, черговими загальними зборами акціонерів Товариства (протокол №1 від 26.03.2013) прийняте рішення про припинення повноважень членів Наглядової ради, а саме:

1. Голова наглядової ради – Чернишов Юрій Олексійович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, перебував на цій посаді протягом 3 місяців 23 днів.

2. Член наглядової ради – Черновал Володимир Павлович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, перебував на цій посаді протягом 3 місяців 23 днів.

3. Член наглядової ради – Яровенко Олена Василівна, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, перебувала на цій посаді протягом 3 місяців 23 днів.

 

Відповідно до рішення чергових загальних зборів акціонерів Товариства (протокол №1 від 26.03.2013), до складу Наглядової ради обрано трьох фізичних осіб, а саме:

1. Голова наглядової ради – Чернишов Юрій Олексійович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, призначений на дану посаду на 3 роки, протягом своєї діяльності обіймав наступні посади: Управілння ПФУ у м. Краматорську, головний спеціаліст-юрист; Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради, головний юрисконсульт; ПрАТ «КЗМК», юрисконсульт .

2. Член наглядової ради – Черновал Володимир Павлович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, призначений на дану посаду на 3 роки, протягом своєї діяльності обіймав наступні посади: ПрАТ «КЗМК», слюсар монтажник, електро-газозварювальник, майстер, начальник цеху обробки металів.

3. Член наглядової ради – Яровенко Олена Василівна, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, призначена на дану посаду на 3 роки, протягом своєї діяльності обіймала наступні посади: ПрАТ «КЗМК» інженер з експлуатації обладнання, машиніст крану.