Враховуючи вимоги діючого законодавства України та відповідно до Статуту Товариства, позачерговими загальними зборами акціонерів Публічного акціонерного товариства «Краматорський завод металевих конструкцій» (протокол №2 від 03.12.2012) прийняте рішення про припинення повноважень членів Наглядової ради, а саме:

1. Голова наглядової ради – Шевченка Ігоря Валерійовича, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, перебував на цій посаді з 30.03.2011 року по 03.12.2012 року.

2. Член наглядової ради – Черновал Володимир Павлович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, перебував на цій посаді з 30.03.2011 року по 03.12.2012 року.

3. Член наглядової ради – Яровенко Олена Василівна, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, перебував на цій посаді протягом з 30.03.2011 року по 03.12.2012 року.

4. Член наглядової ради – Чернишов Юрій Олексійович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, перебував на цій посаді протягом з 30.03.2011 року по 03.12.2012 року.

5. Член наглядової ради – Павлов Євген Дмитрович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, перебував на цій посаді протягом з 30.03.2011 року по 03.12.2012 року.

 

Відповідно до рішення позачергових загальних зборів акціонерів Товариства (протокол №2 від 03.12.2012), до складу Наглядової ради обрано трьох фізичних осіб, а саме:

1. Голова наглядової ради – Чернишов Юрій Олексійович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, обраний на дану посаду на 3 роки, протягом своєї діяльності обіймав наступні посади: Управілння ПФУ у м. Краматорську, головний спеціаліст-юрист; Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради, головний юрисконсульт; ПрАТ «КЗМК», юрисконсульт .

2. Член наглядової ради – Черновал Володимир Павлович, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, обраний на дану посаду на 3 роки, протягом своєї діяльності обіймав наступні посади: ПрАТ «КЗМК», слюсар монтажник, електро-газозварювальник, майстер, начальник цеху обробки металів,.

3. Член наглядової ради – Яровенко Олена Василівна, згоди фізичної особи на розкриття паспортних даних не отримано, акціями Товариства не володіє, непогашена судимість за корисливі та посадові злочини відсутня, обрана на дану посаду на 3 роки, протягом своєї діяльності обіймала наступні посади: ПрАТ «КЗМК» інженер з експлуатації обладнання, машиніст крану.